sobota, 3 listopada 2012

Anyżowa słodycz

Anyżowa słodycz to prezent urodzinowy dla Basi. Broszka powstała poprzez połączenie filcu w kolorze gorzkiej i białej czekolady. Całość ukształtowana została w kwiat przypominający gwiazdkę anyżu, której środek zdobi koralik z drzewa sandałowego.
Anyżowa słodycz powstała by poprawiać nastrój. Niech zatem przynosi swej właścicielce szczęście
i przywołuje jak najwięcej ciepłych myśli :*

2 komentarze:

viriditas pisze...

Tym sposobem sprawiłaś, że polubiłam anyż :) z jego smakiem niestety mam problem, ale inspiracja jego kwiatem to coś zupełnie innego :) no i zachwycam się nową odsłoną bloga! buziaki!

Margot pisze...

No tak, nie każdy lubi smak anyżu...mnie akurat pauje ale raczej jako dodatek do herbatek ziołowych club w mieszankach przypraw. Masz razcję, że wygląda bardzo inspirująco. Przyznam się też, że nie próbowałam jeszcze anyżówki ale słyszałam, że jest wyśmienita w połączeniu z arbuzem: wystarczy wyciąć w dość sporym arbuzie otwór i wlać w niego ćwiartkę anyżówki. S,akuje ponoć bardzo dobrze.
Co do nowej odsłony bloga: pomyślałam sobie, że czas zacząć pokazywać własne projekty pluszaków bo wszechobecna tilda już mi się nieco opatrzyła (choć sentmentem do niej pałam nadal - w końcu dożo się na niej nauczyłam:) no i wogóle posiadanoe czegoś niepowtarzalnego i swojego daje więcej satysfakcji. Dzięki za miłe słowa uznania :*