czwartek, 21 czerwca 2012

W prostocie siła

Genialność szejków bananowych polega na tym, że można je łączyć z bardzo wieloma składnikami. Są szybkie i proste w przygotowaniu. Smakują (i wyglądają) świetnie zmiksowane ze szpinakiem, natką pietruszki, cytryną, truskawkami, borówkami itp. Nie wyobrażam sobie dnia bez wypicia świeżego, pachnącego szejka.  Bardzo ciekawe smaki można uzyskać miksując banany z ziołami. Szczególnie posmakował mi szejk składający się z trzech bardzo dojrzałych bananów (warto kupować te przecenione) z dodatkiem kilku listków świeżej mięty, kilku płatków dzikiej róży i 12 kostek lodu. Rezultat poniżej:Szejki to źródło szybko i bardzo dobrze przyswajalnych witamin i enzymów, a głównie tego nam wszystkim potrzeba do szczęścia :)

7 komentarzy:

rozmaryna pisze...

A ja dziś przybywam z pytaniem! :D Orientujesz się może, czy ktoś nie chce tanio sprzedać domku z bali z działką gdzieś w (bliższej lub dalszej) okolicy Waszej? Zeświruję jak się do końca roku nie przeprowadzę w góry, w naturę, w dzicz! Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Proszę Cię Margotku, pomóż, doradź coś...
Przesyłam uściski i całusy! :))

Margot pisze...

O jaką szaloną decyzję podjęłaś! Świetnie, że masz odwagę iść w stronę natury. Porozglądam się i jak coś znajdę czym prędzej dam znać. Pozdrówy ślę :)))

rozmaryna pisze...

Nie szaloną tylko wspaniałą decyzję, upragnioną!! <3 Dzięki z całego serca Margotku!! :* :* Jesteś wielka!!!!!

Elena pisze...

Boski blog ...!!!

Wpisuję się na listę i czekam cierpliwie na nowe wpisy : )

A banan z miętą i różą - brzmi wprost BAJECZNIE : ) !

Będę miała z nim troszkę roboty ; )

Margot pisze...

Bardzo mi miło Elenko! Zapraszam jak najczęściej :) Daj znać jak wyszedł szejk :))

ekocentryczka pisze...

Piję szejki codziennie,ale z różą jeszcze nie próbowałam.Jutro sprawdzę ten przepis:) Świetny blog,dopisuję się i będę śledzić:)

Margot pisze...

Dziękuję :) Zapraszam jak najczęściej, czuj się jak u siebie :)))